• 0 (537) 473 21 12
  • info@varyazilim.com
  • Çekmeköy/İstanbul

KURUMSAL

Var Yazılım Hakkımızda

Hakkımızda


Var Yazılım olarak 2018 yılından bu yana başta web tasarım olmak üzere e-ticaret, grafik tasarım, seo hizmeti ve danışmanlığı, google adwords hizmeti ve danışmanlığı, fotoğraf ve video çekimi alanlarında uzman ekibimiz ile sizlere çözüm odaklı hizmetler sunmaktayız.

Web Tasarım hizmetlerimizde tamamen responsive yani masaüstü bilgisayarlar, tabletler ve mobil cihazlar ile birebir uyumlu siteler tasarlıyoruz. Aynı zamanda tasarlanan sitelerinizi marka imajınıza değer katacak bir şekilde inşa ediyoruz. Dijital dünyadaki bilinirliğinizi artırabilmeniz amacıyla siteniz ve sosyal medya hesaplarınız için kaliteli görseller hazırlıyoruz.

Belli dönemlerde indirim ve kampanyalardan hedef kitlenizi haberdar etmek için profesyonel grafik tasarım ekibimiz banner görsellerde hazırlama kabiliyetine sahiptir. Web sitenizin arama motorlarında çok daha fazla görünür olmasını sağlamak amacıyla yılların bilgi birikimine sahip olan SEO uzmanlarımız en güncel SEO kriterlerine uygun bir şekilde sitenizin altyapısını sağlam temellere oturtmaktadır. SEO danışmanlığı hizmetlerimizin uygun fiyat avantajları ile sizlere sunulduğunu hatırlatmak istiyoruz.

Ticari hayattaki artan rekabet, firmaların bütçelerini en verimli şekilde kullanmalarını zorunlu kılmıştır. Gereksiz maliyetlerin altına girmeden reklam bütçesinin en verimli şekilde kullanılabilmesi için mutlaka Google Adwords Danışmanlığı almanız gerekmektedir. Firmamızın google adwords uzmanları, potansiyel müşterilerinize en kestirme yoldan ulaşabilmeniz ve rakiplerinizden kolaylıkla sıyrılabilmeniz amacı ile benzersiz reklam teknikleri denemektedir.

Var Yazılım ekibimiz ile hayallerinizi gerçekleştirmek için profesyonel çözümler üretiyoruz. Dijital pazarlama, kurumsal kimliğinizi en iyi şekilde yansıtıp ticari hayatta başarıyı yakalayabilmeniz için geniş personel kadromuz ile yoğun mesailer harcıyoruz. Hedef kitlenize en doğru ve hızlı bir şekilde ulaşmak için hemen bizlere ulaşın.

Adasan
Nes Bijuteri
Sense Ambalaj
Dataminds
Gökhan Göksünlü
Tekton Beton Boru
Hasta Yatağı Kiralama
TDG
Me-ka Beton Boru
Tanıtım Budur
Aromania Market
Makrobed
Platin Medikal
Metaş Beton Boru
Brülörcü
Vip Plus
Çiçek Hayat
El Dokuma Halıcılık
Dorafloor